Apķēpājot ledu, atklāj kampaņu pret vandalisku graffiti

24.12.2011
Lai cīnītos pret namu fasāžu un citu objektu apzīmēšanu ar vandalisku graffiti un uzlabotu Rīgas pilsētvidi, dots starts apjomīgai kampaņai "Beidz zīmēties! Nāc zīmēt!".
Lai cīnītos pret namu fasāžu un citu objektu apzīmēšanu ar vandalisku graffiti un uzlabotu Rīgas pilsētvidi, dots starts apjomīgai kampaņai "Beidz zīmēties! Nāc zīmēt!".

Vakar "Arēnā Rīga" Rīgas "Dinamo" un par līgas rupjāko komandu uzskatītās Čehovas "Vitjaz" spēles starplaikā trīs šallēs ietinušies un saulesbrillēs maskojušies graffiti mākslinieki apzīmēja ledu gar hokeja laukuma malām, lai tādējādi pievērstu uzmanību problēmai, kas pēc pašu sacītā - ir legālas zīmēšanas iespēju trūkums Rīgā.

Ledus gan no graffiti skicēm tika ātri notīrīts, taču vides reklāmas kompānijas "JCDecaux" direktore Jeļena Brokāne preses konferencē sacīja, ka notīrīt šādi apzīmētas pieturvietas un sienas ir daudz grūtāk nekā notīrīt ledu.

Domājot par šo kampaņu, arī viņas pārstāvētās kompānijas grāmatvedes 11 gadus vecais dēls atzinis, ka Rīgā nav vietas, kur varētu izpausties zīmējot, tāpēc kompānija secinājusi, ka nepieciešams izvēlēties fasādes, uz kurām zīmēšanu atļaut. Gatavojoties kampaņai, bijusi liela atsaucība no uzņēmumu un iestāžu puses, atzīmēja J. Brokāne.

"Man gribētos, lai mēs necīnītos pret, bet dotu iespēju izpausties arī šim mākslas veidam," sacīja J. Brokāne. Pēc viņas teiktā, kampaņa tiek īstenota, lai līdz Rīgas kļūšanai par kultūras galvaspilsētu 2014. gadā tā izskatītos vēl skaistāka nekā tā ir šodien.

SIA "Pilsētas līnijas" direktore Ilma Kauliņa žurnālistiem fasāžu un sienu, kā arī citu objektu apzīmēšanu novērtēja kā lielu problēmu, kuru pārrunājot nonākts līdz nepieciešamībai rīkot kampaņu, kurai starts dots šodien. I. Kauliņa arī pauda prieku par trim graffiti māksliniekiem, kuri piekrituši piedalīties šīsdienas akcijā.

Pēc I. Kauliņas teiktā, Lietuvā līdzīgas kampaņas laikā bojājumu īpatsvars samazinājies par 40%.

Arī "Rīgas satiksmes" preses pārstāvis Viktors Zaķis žurnālistiem kā problēmu novērtēja transporta līdzekļu apzīmēšanu, sakot, ka īpaši bieži tiek apķēpāti tramvaju otrie vagoni. Viņš gan sacīja, ka nezina, vai šos ķēpājumus var nosaukt par mākslu, taču atgādināja, ka uzņēmumā ir cilvēki, kas ķēpas mazgā.

"Roku darbs, ko pamana" V. Zaķa skatījumā ir gan graffiti autoru zīmējumi, gan arī to cilvēku darbs, kas ķēpājumus notīra. "Kas var būt foršāks, kā dzīvot tīrā vidē," rezumēja V. Zaķis.

Kampaņas rīkotāji aicina visus, kas vēlas savu graffiti ideju realizēt, veidot kopīgu dizainu, kas varētu pretendēt, lai tiktu iekļauts obligāti apskatāmo objektu sarakstā "ES Rīgai - 2014".

Informāciju par dalību projektā ielu mākslinieki, tageri un graffiti atbalstītāji var iesūtīt pa epastu vides reklāmas asociācijai info@pl.lv.
Kā norāda kampaņas autori, pilsētvide tiek regulāri postīta ar parakstiem un graffiti zīmējumiem, radot lielus zaudējumus pilsētai kopumā.
Kopējos līdzekļus, kas pērn un šā gada pirmajā pusē tērēti postījumu novēršanai, atbildīgās iestādes lēš ap 500 000 latu, no tiem Rīgas satiksmes tēriņi bijuši 261 000 latu, Rīgas domes Satiksmes departaments vandaļu nodarīto bojājumu atjaunošanai tērējis 24 300 latus, "Rīgas nami" - 2400 latus, pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments - 3890 latus, Pilsētas līniju tēriņi bijuši 22 000 latu, bet "JC Decaux" - 33 000 latu.
Kampaņas rīkotāji norāda, ka par ietaupīto naudu būtu iespējams katru skolēnu skolā nodrošināt ar savu datoru.

Kampaņu ar Rīgas domes atbalstu organizē vides reklāmas kompānijas "Pilsētas līnijas" un "JCDecaux". Tās mērķis ir mainīt sabiedrības attieksmi pret ļaunprātīgu objektu apzīmēšanu un mazināt vandalismu Rīgā.

Viļņa kļuvusi par pirmo pilsētu Eiropā, kurā atklātas digitālas transporta kartes autobusu pieturās

01.09.2011
Viļņa kļuvusi par pirmo pilsētu Eiropā, kurā oficiāli atklātas skārienjutīgas digitālās kartes ar sabiedriskā transporta kustības sarakstiem piecās – lietuviešu, angļu, vācu, krievu un poļu – valodās, kartes būs integrētas divās centrālajās autobusu pieturās.
Viļņā 29.08.2011.

Viļņa kļuvusi par pirmo pilsētu Eiropā, kurā oficiāli atklātas skārienjutīgas digitālās kartes ar sabiedriskā transporta kustības sarakstiem piecās – lietuviešu, angļu, vācu, krievu un poļu – valodās, kartes būs integrētas divās centrālajās autobusu pieturās.

„Šādus ekrānus demonstrēja maijā Parīzē , tomēr līdz šim tie nav oficiāli izmantoti. Viļņa kļuvusi par pirmo pilsētu Eiropā, kur ir atklāta šāda novatoriska sistēma. Divi ekrāni šobrīd darbojas divās plaši apmeklētās vietās – pie Mākslas akadēmijas un Zaļā tilta, kartes ir integrētas „JCDecaux” autobusu pieturās,” pastāstīja viens no projekta iniciatoriem Viļņas mērs Arturs Zoks.

Modernā 42 collu sistēma ir noturīga pret temperatūras izmaiņām, tas nodrošinās tās darbību pat aukstākajos ziemas mēnešos. Iebūvēta arī maršruta meklēšanas funkcija, kas ļaus atrast īsāko un ātrāko maršrutu jebkuram braucienam. Salīdzinot ar drukātajām kartēm, interaktīvās kartes ir daudz ērtāk lietojamas, jo ekrānos pieejamā informācija katru dienu tiek atjaunināta.

„JCDecaux Lithuania” vadītāja un viena no projekta iniciatorēm Žaneta Fomova pastāstīja, ka šie divi ekrāni ir dāvana Viļņai: „Esam priecīgi, ka varam piedalīties pilsētas attīstībā un īstenot šāda veida projektus par uzņēmuma līdzekļiem. Šonedēļ notiks Eiropas čempionāts basketbolā, strauji pieaug tūristu skaits. Ceram, ka šīs modernās kartes palīdzēs iebraukušajiem basketbola līdzjutējiem nepazust Viļņas ielās.”

Ekrāni tika uzstādīti, sadarbojoties „JCDecaux” un Viļņas pašvaldībai, tika izmantotas kartes „Transporta pakalpojumi”.

„JCDecaux Lithuania” ir lielākais vides reklāmas uzņēmums Lietuvā, kas sadarbojas ar visām lielāko pilsētu pašvaldībām. Pašlaik uzņēmums pārvalda vairāk nekā 4000 reklāmas paneļu valstī.

Par JCDecaux:

2011.gadā JCDecaux paziņoja, ka ir kļuvis par lielāko vides reklāmas uzņēmumu pasaulē ar 2350 miljonu eiro lieliem ieņēmumiem 2010.gadā, piedāvājot izvietot vides reklāmu 56 valstīs - kopumā 3 612 pilsētās. Katru dienu ar vides reklāmu tiek aizsniegta 300 miljonu liela cilvēku auditorija.

JCDecaux Latvija pārstāv pasaules vadošo vides reklāmas uzņēmumu JCDecaux un ir vadošais vides reklāmas operators Latvijā. JCDecaux Latvija saviem klientiem piedāvā izvietot vides reklāmu: sabiedriskā transporta pieturvietās, statiskajos stendos, dinamiskajos stendos, uz lielformāta stendiem, māju sienām, uz sabiedriskajiem transportiem, kolonnās un pilonos.


Informāciju sagatavoja:
Dite Dimante
JCDecaux Latvija, Mārketinga vadītāja
Tālr. + 371 67320717, e-pasts: Dite.Dimante@jcdecaux.lv

Izcilākie vides dizaina darbi: Pica LuLu, Samsung 3D TV, Spilva

01.07.2011
30.jūnijā konkursa „Reklamazaurs” apbalvošanas ceremonijas laikā tika nosaukti izcilākie kreatīvo aģentūru, mediju aģentūru un reklāmas aģentūru vides reklāmas dizainu projekti trīs kategorijās. Par uzvarētājiem kļuva - Baltijas valstīt veidotais dizains - Pica LuLu, adaptētais dizains - Samsung 3D TV, bet inovatīvie risinājumi - zīmola Spilva produktu popularizēšana.
Konkursa „Reklamazaurs” kompetentā žūrija kopumā izvērtēja 302 labākos vides dizaina darbus, kuri atradušies pilsētvidē 2010.gadā.

Žūrija vērtēja vides reklāmas dizaina atbilstību iesniegtā materiāla kvalitātei, ņemot vērā produkta/ zīmola atpazīstamību, atbilstošā risinājuma ideju, atbilstību vides mērogiem, kurā vides reklāma izvietota, kā arī, vai ziņa tiek pausta skaidri, lai to būtu iespējams viegli uztvert.

    Nominācijā par labāko Baltijas valstīs sagatavoto vides dizaina projektu cīnījās 128 darbi, no kuriem lielāko žūrijas balsu pārsvaru ieguva kreatīvās aģentūras Abnormal un mediju aģentūras Inspired Communications klients SIA Later ar pārdošana kampaņas vides reklāmu „Pica Lulu”.     155 darbi tika iesniegti adaptēto dizainu kategorijā, bet par labāko atzina kreatīvās aģentūras LeoBurnett Riga un mediju aģentūras MMS Communications Latvia filiāles Sarcom klienta SIA Samsung Elecronics Baltics (LV) televizoru pārdošanas kampaņas vides reklāmu - Samsung 3D TV.


Ņemot vērā, ka konkursa mērķis ir veicināt labu reklāmu, radošumu vides dizaina izveidē un tā atbilstošu iekļaušanos pilsētvidē, konkursa visradošākā nominācija ir inovatīvie risinājumi. Šogad tika pieteikti 19 inovatīvi darbi. Par labāko tika atzīta kreatīvās aģentūras Memais un mediju aģentūras MMS Communications Latvia filiāles Sarcom klienta Spilva radītais vides reklāmas dizains zīmola Spilvas produktam.

Arī šogad sabiedrībai bija iespēja izvēlēties sev tīkamāko, provokatīvāko un atbilstošāko vides reklāmas dizainu, balsojot par tiem konkursa mājas lapā www.reklamazaurs.lv. Par mājas lapas apmeklētāju izvēli kļuva kreatīvās aģentūras Alpha Baltic un mediju aģentūras Mindshare klienta K – Rauta zīmola komunikācijas vides reklāmas dizains – K-Rauta.

JCDecaux Latvija kā lielākā vides reklāmas kompānija un pasākuma saimnieki arī šoreiz pasniedza specbalvu, uzsverot vides dizaina spēju integrēties gan atbilstošā laikā, gan telpā, uzrunājot sabiedrību. Specbalva tika pasniegta kreatīvās aģentūras AD Astra un mediju aģentūras Vizeum klientam A/S Rīgas Miesnieks, par vides dizainu Rīgas Miesnieks produkcijas pārdošanas kampaņai.


Konkursa „Reklamazaurs” balvu pasniegšanas laikā, pasākuma viesi ar īsziņu palīdzību balsoja par labākajiem Baltijā veidotajiem dizainiem, adaptēto dizainu un inovatīvajiem risinājumiem.

Par konkursu:
Konkursa mērķis ir pievērst klientu un kreatīvo aģentūru uzmanību vides reklāmas dizainu kvalitātei. Konkursa uzdevums ir apzināt un izcelt labākos vides reklāmu materiālus Baltijā un sekmēt jaunu, inovatīvu vides reklāmu materiālu radīšanu.

Labāko vides reklāmu dizainu vērtēšana notiek vienreiz gadā, pieaicinot kompetentu žūriju vides reklāmas darbu izcilības noteikšanai. Konkursa darbi tiek iesniegti un vērtēti tīkla vietnē www.reklamazaurs.lv. Žūrija vērtē darbus, kas jau atradušies pilsētu vai lauku vidē - izvietoti uz lielformāta stendiem, sienām, kolonnām, uz sabiedriskā transporta pieturvietu stendiem, uz piloniem un sienām, tiltu reklāmas vietām un citur dažādās preču un pakalpojumu kategorijās.

Žūrijas sastāvā ir deviņi dažādu nozaru pārstāvji: Latvijas Reklāmas asociācijas valdes locekle Ingrīda Krīgere – Lāce, Taivas Ogilvy izpilddirektors Edgars Grandāns, Reklāmas aģentūras MOOZ! radošais direktors Ēriks Stendzenieks, Mēdiju aģentūras Carat mediju direktore Linda Liepiņa, Tele 2 komercdirektors Jānis Spoģis, Rīgas Domes pilsētvides dizaina nodaļas vadītāja Arta Goldberga, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors un dizaina nodaļas vadītājs Holgers Elers, JCDecaux Latvia direktore Jeļena Brokāne, Pilsētas Līnijas direktore Ilma Kauliņa.

Par JCDecaux:

2011.gadā JCDecaux paziņoja, ka ir kļuvis par lielāko vides reklāmas uzņēmumu pasaulē ar 2350 miljonu eiro lieliem ieņēmumiem 2010.gadā, piedāvājot izvietot vides reklāmu 56 valstīs - kopumā 3 612 pilsētās. Katru dienu ar vides reklāmu tiek aizsniegta 300 miljonu liela cilvēku auditorija.

JCDecaux Latvija pārstāv pasaules vadošo vides reklāmas uzņēmumu JCDecaux un ir vadošais vides reklāmas operators Latvijā. JCDecaux Latvija saviem klientiem piedāvā izvietot vides reklāmu: sabiedriskā transporta pieturvietās, statiskajos stendos, dinamiskajos stendos, uz lielformāta stendiem, māju sienām, uz sabiedriskajiem transportiem, kolonnās un pilonos.


Uzziņai:

2009.gadā vides reklāmas konkursa „Reklamazaurs” laureāti - par labāko vides reklāmu kategorijā „Lokāli veidotie dizaini” tika atzīta Skai Baltija kampaņas reklāma „Sky Izpārdošana”, un kategorijā „Inovatīvie risinājumi” – BM Auto „Mini Cooper” reklāmas kampaņa vides dizains, ar automašīnām uz sienām. Žūrijas specbalva tika pasniegta vides reklāmas klientam „Ceļus satiksmes drošības direkcija” par augstvērtīgu sniegumu, realizējot vairākas vides reklāmas kampaņas gada garumā.


Informāciju sagatavoja:

Dite Dimante
JCDecaux Latvija, Mārketinga vadītāja
Tālr: + 371 67320717, e-pasts: dite.dimante@jcdecaux.lv  

Informācijas biļetens „Vides reklāmas ietekme” – aktualitātes

27.04.2011
Divi galvenie vides reklāmas uzņēmumi Baltijas reģionā un pasaulē – „JCDecaux” un „Clear Channel” – ar prieku paziņo, ka ir panākta oficiāla vienošanās sākt „Vides reklāmas ietekmes” izpēti Baltijas reģionā, kas mainīs vides reklāmas uztveršanas un iegādes veidu šajā reģionā. Tādējādi vides reklāma kļūs par atbildīgu un salīdzināmu reklāmas veidu citu plašsaziņas līdzekļu vidū.
1. Vides reklāmas ietekmes pētījums kļūst par nozares svarīgāko jautājumu.
Divi galvenie vides reklāmas uzņēmumi Baltijas reģionā un pasaulē – „JCDecaux” un „Clear Channel” – ar prieku paziņo, ka ir panākta oficiāla vienošanās sākt „Vides reklāmas ietekmes” izpēti Baltijas reģionā, kas mainīs vides reklāmas uztveršanas un iegādes veidu šajā reģionā. Tādējādi vides reklāma kļūs par atbildīgu un salīdzināmu reklāmas veidu citu plašsaziņas līdzekļu vidū. „Vides reklāmas ietekme” turpina labāko Ziemeļvalstu reģiona praksi un pieredzi. Līdzīgi kā Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā sadarbības projekta ietvaros abi uzņēmumi veica pētījumu, ļaujot ietaupīt ievērojamus naudas līdzekļus, kā arī palielinot izpētes nozīmi kā mehānismu, ko izstrādājuši un atzinuši lielākā daļa vides nozares speciālistu.

2. Sākts aptaujas projekts.
Trīs galvaspilsētās ir sācies aptaujas projekts. Aptaujas anketas izstrādātas, sadarbojoties „Clear Channel”, „JCDecaux” un „Vides reklāmas ietekmes” tehniskās komitejas dalībniekiem. Tika nolemts, ka pētījums norisināsies maijā, kas atspoguļos ceļošanas intensitāti, kuru neietekmē vasaras brīvdienas, Ziemassvētki vai citi ceļošanai netipiski laika periodi. Aptauju vadīs „Factum” uzņēmumu grupa, kas ir neatkarīgs pētniecības uzņēmums.

3. Piegādāta PSS programmatūra, darbs ar fotogrāfiju klasifikāciju.
Uzņēmumi jau ir saņēmuši programmatūru, kas nepieciešama, lai projekta konsultanti varētu novērtēt katru vietni. „JCDecaux” jau raksturo konstrukcijas, savukārt „Clear Channel” tikmēr nosaka konstrukciju ¬precīzu atrašanās vietu un gatavojas iesniegt atrašanās vietu sarakstu projekta konsultantiem, lai to iekļautu galīgajā datubāzē. Vienošanās tika panākta precīzi noteiktajā laikā, lai abu uzņēmumu dati tiktu iekļauti galējā datu bāzē, kas, cerams, tiks saņemta līdz 2011. gada beigām.

4. Auditorijas novērtējums jau ir pieejamas Baltijas valstīs.
Neraugoties uz to, ka pētījums vēl nav pabeigts, nozares pārstāvji, kas piedalās pētījumā, jau spēj nodrošināt saviem klientiem daudz vairāk informācijas, pamatojoties uz mūsu Ziemeļvalstu kolēģu labāko praksi. Mēs vēlreiz vēlētos atkārtot to, ka durvis vienmēr ir atvērtas citiem nozares dalībniekiem, lai pievienotos mums šajā darbā.


Vairāk informācijas:
„Clear Channel”  Everita Ušacka  everita.usacka@clearchannel.lv
„JCDecaux Baltics” Vadimas Komarskis                vadimas.komarskis@jcdecaux.lt 

„JCDecaux” – pasaulē lielākais vides reklāmas uzņēmums

09.02.2011
Parīze, 2011. gada 9. februāris – a/s „JCDecaux” (Euronext Paris: DEC) paziņoja, ka ir kļuvusi par lielāko vides reklāmas uzņēmumu pasaulē ar 2350 miljonu eiro (3115 miljonu ASV dolāru) lieliem ieņēmumiem 2010. gadā.
„JCDecaux” – pasaulē lielākais vides reklāmas uzņēmums

Parīze, 2011. gada 9. februāris – a/s „JCDecaux” (Euronext Paris: DEC) paziņoja, ka ir kļuvusi par lielāko vides reklāmas uzņēmumu pasaulē ar 2350 miljonu eiro (3115 miljonu ASV dolāru) lieliem ieņēmumiem 2010. gadā.

„JCDecaux” ir trīs nodaļas, kas izvieto reklāmu uz ielu mēbelēm, transportlīdzekļiem un lielformāta stendiem. Uzņēmums pārvalda 1 040 600 reklāmas paneļu 56 valstīs.

Skaidrojot, kā „JCDecaux” guvusi šādus panākumus, Žans Šarls Deko (Jean-Charles Decaux), Administratīvās padomes priekšsēdētājs un viens no izpilddirektoriem, atzina:

„Esam īpaši iepriecināti un lepni, ka 2010. gadā „JCDecaux” kļuvis par pasaulē lielāko vides reklāmas uzņēmumu ar kopējiem ieņēmumiem 2350 miljonu eiro (3115 miljonu ASV dolāru) apmērā.

Viss sākās 1964. gadā, kad Žans Klods Deko (Jean-Claude Decaux), mūsu uzņēmuma dibinātājs un pašreizējais „JCDecaux” Uzraudzības padomes priekšsēdētājs, izbūvēja savas pirmās reklāmas autobusu nojumes Lionā (Lyon), īstenodams savu sapni par pilsētas izdaiļošanu, ko finansē ieņēmumi no reklāmas un kas neko neizmaksā ne pašvaldībai, ne nodokļu maksātājiem. Bija tapis jauns reklāmas līdzeklis, un kopš tā laika „JCDecaux” komanda ir sekmīgi pārvērtusi šo vietējo Francijas vides reklāmas uzņēmumu par vienu no nedaudzajiem pasaules mēroga plašsaziņas līdzekļu īpašniekiem, kas tagad darbojas 56 valstīs visā pasaulē.

1999. gadā, divus gadus pirms „JCDecaux” IPO, tika gūts nozīmīgs starpposma panākums, ar pārveidi iegādājoties „Avenir”. Kopš tā laika „JCDecaux” ir dubultojis savus ieņēmumus, galvenokārt pateicoties dabiskai izaugsmei divos visstraujāk augošajos vides reklāmas segmentos – reklāmai uz ielu mēbelēm un transportlīdzekļiem, kā arī pieaugošajai ietekmei jaunajos tirgos. „JCDecaux” izaugsme notika arī, pateicoties savai pārdomātajai politikai dažādos reģionos, proti, Ķīnā, Apvienotajā Karalistē, Austrijā un Vācijā. Pašlaik „JCDecaux” ieņem pirmo vietu Eiropā, Āzijas un Klusā okeāna reģionā un Vidējos Austrumos, un ceturto vietu – ASV.

Vēlme kļūt par lielāko nozares dalībnieku nekad nav bijusi „JCDecaux” pašmērķis, tomēr vēlamies izmantot šo iespēju, lai pateiktos visām iesaistītajām personām par sniegto atbalstu un uzticību, jo īpaši vietējām pašvaldībām, transporta uzņēmumiem un privātajiem zemes īpašniekiem, kā arī reklāmas devējiem un aģentūrām, ar kurām kopā esam strādājuši gadu gaitā. Esam pārliecināti, ka par iegūto pirmo vietu pasaulē mums ir jāpateicas ciešajam atbalstam un smagajam darbam, ko ieguldījušas mūsu komandas visā pasaulē, mūsu darbībā konsekventi ievērotajai kvalitātei un pastāvīgajiem centieniem ieviest vislabākos jauninājumus.

Nākotnē būsim tikpat uzņēmīgi un izmantosim priekšrocības, ko sniedz citas konsolidācijas un izaugsmes iespējas, stingri ievērosim bilanci un finanšu disciplīnu.”

Grupa skaitļos
- 2010. gada ieņēmumi – 2350 miljoni eiro (3115 miljoni ASV dolāru);
- „JCDecaux” ir iekļauts „Euronext Paris” eirosarakstā („Eurolist”) un ietilpst „Euronext 100”, „Dow Jones” ilgtspējības un „FTSE4Good” indeksos;
- pirmā vieta pasaulē reklāmā uz ielu mēbelēm (428 000 reklāmas paneļu);
- pirmā vieta pasaulē reklāmā uz transportlīdzekļiem – 163 lidostu un vairāk nekā 300 transporta līgumu metro stacijās, vilcienos un tramvajos (380 200 reklāmas paneļu);
- pirmā vieta Eiropā reklāmā uz lielformāta stendiem (230 500 reklāmas paneļu);
- pirmā vieta vides reklāmā Āzijas un Klusā okeāna reģionā (239 600 reklāmas paneļu);
- pirmā vieta pasaulē pašapkalpošanās velosipēdu nomā;
- 1 040 600 reklāmas paneļu 56 valstīs;
- darbojas 3500 pilsētās ar vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju;
- 9940 darbinieku.

Informāciju sagatavoja:
Dite Dimante
JCDecaux Latvija, Mārketinga vadītāja
Tālr. + 371 67320717, e-pasts: Dite.Dimante@jcdecaux.lv